Drejtoresha e arsimit në Lushnjë: S’ka prova, mos më shkelni lirinë

November 23, 2014 12:54

Drejtoresha e arsimit në Lushnjë: S’ka prova, mos më shkelni lirinë

Drejtoresha e Arsimit në qytetin e Lushnjës nuk pranon akuzat ndaj saj. Mësohet se Liza Tabaku, i ka thënë policisë se ndaj saj nuk ka prova dhe se po i shkelen të drejtat.

“Le të dalë dikush të thotë tha se i kam kërkuar lekë. S’keni prova, dua avokat, mos më shkelni lirinë”, mësohet të ketë thënë drejtoresha e Arsimit në Lushnjë. Pas këtyre deklaratave të dhëna në polici, pritet të pyetet djali i saj. Ndërsa mësohet se polica ka thënë se drejtoresha ka pasur kurajon të fliste me bindje se s’kishte dorë në mitmarrje.

November 23, 2014 12:54
Komento

3 Komente

 1. bulqiza. November 23, 15:57

  Keta ta pijne gjakun sidomos me qene nga ata te lsi. Vetem ligji i zbatuar ben ate qe duhet.

  Reply to this comment
 2. socialisti bythpambuk November 24, 05:00

  Mund te me thote e kujte force politike eshte kjo nga Dushku?

  Reply to this comment
 3. MERIMANGA E KUQE November 24, 05:40

  jep ato qe ke marre e shpeto ti je diversante te lsinga pd e famshmeu u mesoi babagjyshi me lek te madh e s duroni dote

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*