Drejtori i ri i Ballkanit në DASH takon sot kreun e Kuvendit

September 4, 2019 09:55

Drejtori i ri i Ballkanit në DASH takon sot kreun e Kuvendit

Drejtori i ri i Ballkanit në Departamentin Amerikan të Shtetit, David Kostelancik do të zhvillojë paraditen e sotme një vizitë zyrtare me kreun e Kuvendit, Gramoz Ruçi.

Takimi do të zhvillohet në orën 11:00 në Kryesinë e Kuvendit.

Ndërkohë zyrtari amerikan pritet të takohet nesër me kreun e opozitës, Lulzim Bashën.

Tirana pritet ta vizitohet gjatë muajit shtator nga zyrtarë të lartë evropianë por edhe nga SHBA.

Pritet që Kostelancik të takohet edhe me kryeministrin Edi Rama.

j.l./ dita

September 4, 2019 09:55
Komento

4 Komente

 1. intelektuali September 4, 13:36

  CFARE DO TE DISKUTOJE ZYRTARI AMERIKON ME GERDALLEN E ENVERIT, GRAMOZ RUCI?

  sepse:

  Zyrtari amerikan takon Gerdallen gjakatare te Enverit, Gramoz Ruci qe vajton si kukumjacke pylli per terroristet komuniste te Moskes dhe Beogradit dhe tani kerkon te festoje 75 vjetorin e LANC-it kriminal jugosllav te Enverit, qe mbushi lumenj me gjak njeriu dhe vrau diverstantet e SHBA dhe CIA me pabesi te papare i ndihmuar nga agjenti i Mokses Kim Filbi, qe e beri shqypnine si nje Kamp pereqendrimi Auschwitz te Hitlerit, qe falimentoi ekonomine me tollona dhe bunkere ne lufte te vazhdueshme me Imperializmin Amerikan dhe qe la pas kete klase politike te korruptuar deri ne verren e bythes, qe:

  I KA BERE SHQYPTARET SI NJE FIS PREJ AFRIKE ZULU

  Reply to this comment
 2. intelektuali September 4, 13:37

  CFARE DO TE DISKUTOJE ZYRTARI AMERIKON ME GERDALLEN E ENVERIT, GRAMOZ RUCI?

  sepse:

  Zyrtari amerikan takon Gerdallen gjakatare te Enverit, Gramoz Ruci qe vajton si kukumjacke pylli per terroristet komuniste te Moskes dhe Beogradit dhe tani kerkon te festoje 75 vjetorin e LANC-it kriminal jugosllav te Enverit, qe mbushi lumenj me gjak njeriu dhe vrau diversantet e SHBA dhe CIA me pabesi te papare i ndihmuar nga agjenti i Mokses Kim Filbi, qe e beri Shqypnine si nje Kamp pereqendrimi Auschwitz te Hitlerit, qe falimentoi ekonomine me tollona dhe bunkere ne lufte te vazhdueshme me Imperializmin Amerikan dhe qe la pas kete klase politike te korruptuar deri ne verren e bythes, qe:

  I KA BERE SHQYPTARET SI NJE FIS PREJ AFRIKE ZULU

  Reply to this comment
 3. Arben September 4, 13:56

  Ose ndryshe babain e kriminelit qe vrau 5 veta pardje ne spitalin e fierit.

  Litari ju pret more kriminele.

  Reply to this comment
 4. Adih September 4, 19:46

  Po i ngushtohet laku perdite ketyre anti shqiptareve te katovices .Te gjitha ne kete dunjah lahen .Keni 30 vite ne popullin qe po na terhiqni zvarre .Faleminderit moj Amerike ,po na ndihmove .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim