Dreka me Metën dhe Mejdanin, Kokëdhima: Takim mes tre miqve të vjetër

August 1, 2016 16:23

Dreka me Metën dhe Mejdanin, Kokëdhima: Takim mes tre miqve të vjetër

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta ftoi sot për një drekë një emër të rëndësishëm të Partisë Socialiste, ish Presidentin Rexhep Meidani, e bashkë me të edhe deputetin socialist Koço Kokëdhima.

Pas dy orësh takim në një nga lokalet e ish­Bllokut, i pari që ka dalë nga takimi ka qenë ish­ deputeti socialist Koço Kokëdhima.

Këtë drekë ai e ka quajtur vetëm si një “takim mes tre miqve të vjetër socialist”.

Sipas Kokedhimës, “çdo koalicion ka problemet e veta, por gjenden rruget per t’u zgjidhur”.

August 1, 2016 16:23
Komento

5 Komente

 1. Tiku August 1, 16:35

  o medet ne dore te kujt ka ngel ky vend

  Reply to this comment
 2. Gaspri August 1, 16:59

  Rama, mos e caj trapin, keto shantazhiste e kane tere hallin se si te krijojne situata te pakendeshme ose erreta para miratimit te 7 ligjeve.

  Megjithate mblidh grigjen tende, nxirr mesime nga pakujdesite qe ke treguar, mblidh rripat dhe perballoji me qetesi e dinjitet keto momente.
  Ulu dhe bej urgjentisht bilancin e raportit mes premtimeve dhe realizimeve.

  Koco Kokedhimi dihet se keshtu do e perfundonte rolin e tij te peshtire, por te ben pershtypje egersia e Meidanit ndaj PS-se, deri edhe familjarisht. Haram i qofte besimi qe i dhane dikur socialistet e pergjakur, te plagosur e te pa ngrene ne ato vitet e terrorit fashist te 96-97 -tes,, qe ai te behej President.
  Sa shume te pafytyre polli ky vend dhe shihni sa eger godet krimi i organizuar pikerisht ne keto momente te lindjes se nje shprese per kete popull.

  Reply to this comment
  • Albi_I August 2, 09:07

   Nga ana tjeter, te ben pershtypja egerisa e PS ndaj familjes se Meidanit? Te ben pershtypje qe nje gazetar i ndryre si Bledi Mane te ulet e te shkruaje kundra djalit te Meidanit pa arsye, duke mbrojtur gjasme dhe nje hajdute me nam si Spiropali?

   Reply to this comment
 3. fshatari pafshat August 1, 17:10

  Tre te dhjere ne nje dere.

  Reply to this comment
 4. A.GRAMSH August 1, 18:20

  ‘Nuk turperohet haleja nga pordhet’Populli
  ———————————————————– KRYEMADHI,KOKEDHIJA,KRYEZEZA PO DALIN NE SHESH TE ‘MEJDANIT’ SI KRERE SIMBOL TE KORRUPSIONIT-PRANDAJ LIVADHIS DHENDERRI I SERBISE SALI NERONI SE I KA TE GJITHE NE THES!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*