“Dridhet” Elbasani në Ditën e Verës, tërmet 3.2 ballë

March 14, 2018 10:12

“Dridhet” Elbasani në Ditën e Verës, tërmet 3.2 ballë

Dita e Verës ka nisur me lëkundje tërmeti në vend, pikërisht në zonën që mbahet si kryeqyteti i kësaj feste.

IGJEUM bën me dije se në orët e para të mëngjesit, saktësisht më 04:20:47, në Elbasan është regjistruar një lëkundje tërmeti.

Sipas IGJEUM lëkundja ka qenë me magnitudë 3.2 dhe me epiqendër në Kuturman të Elbasanit, në një thellësi 16 km.

o.j/dita

March 14, 2018 10:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*