Dritan Shakohoxha rrëfen si ka kaluar në Greqi me vizë false

February 2, 2018 22:25

Dritan Shakohoxha rrëfen si ka kaluar në Greqi me vizë false

Në emisionin “Zonë e Lirë”, ka  pasur debate pro ose kundër Armando Dukës në krye të Futbollit Shqiptar mes komentatorit Dritan Shakohoxha dhe avokatit Fation Shehu.

Avokati Fation Shehu që mbështet Bashkim Finon ka deklaruar se Duka i paguan biletat e avionit dhe ndeshjeve Dritan Shakohoxhës.

Ndërsa ky i fundit ka replikuar se nuk është e vërtetë. Madje ka rrëfyer edhe një gjë të paligjshme të bërë në vitin 1991 kur ka kaluar kufirin me vizë false, me emrin Pandeli Prifti. e.k/dita

February 2, 2018 22:25
Komento

2 Komente

 1. sala February 2, 22:48

  o kokmadh…mos komento me ne tel. ndeshnje se le nam..je nje cop idioti jo me shume ..

  Reply to this comment
 2. Mos e beso po deshe February 3, 06:06

  Ky po rrote cari ngele, por kur ne Tv ke cara si Cani, vetem cara do te shikosh.
  Shakohoxha eshte nje cope muti, kaq eshte vlera e tij ne treg.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*