Dritan Shakohoxha rrëfen talentin e tij të pazbuluar

January 3, 2018 19:31

Dritan Shakohoxha rrëfen talentin e tij të pazbuluar

Përveç zërit të tij emblematik tanimë në komentet sportive në Supersport, Dritan Shakohoxha njihet edhe për sensin e tij të humorit dhe këtë më së shumti në rrjetet sociale.

 Ditët e para të Vitit të Ri, gazetari i njohur i ka kaluar me familjarët dhe miqtë e tij dhe ndër të tjera ka zbuluar një talent, që nuk e kishim dëgjuar më parë.

Këtë fakt e ka pohuar vetë komentatori i Super Sportit Dritan Shakohoxha krah fotos së postuar në të cilën shkruan: “E dinit që i bija edhe kitares?? As unë”.

Në fakt Shako, siç njihet në ambientet sportive dhe mes miqsh e ka pranuar vetë që me muzikën nuk ka shumë lidhje, të paktën deri në momentin që i dhanë në dorë një kitare.

January 3, 2018 19:31
Komento

1 Koment

  1. Jim January 4, 03:52

    Fuck you shako

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*