Droga në autobusin e linjës Tiranë-Selanik, arrestohet dërguesi

April 18, 2016 10:03

Droga në autobusin e linjës Tiranë-Selanik, arrestohet dërguesi

Policia e Gjirokastrës ka zbardhur se kush është përgjegjës për drogën e bllokuar një ditë më parë në pikën kufitare të Kakavijës.

1.7 kg kanabis u bllokua nga policia kufitare në autobusin e linjës Tiranë – Selanik, në një valixhe.

Kështu në pranga ka përfunduar 28-vjeçari Andrea Canaj nga Vlora. 28-vjeçari ka dorëzuar valixhen në një agjenci në Vlorë.

Më pas kjo valixhe u dërgua me fugon për në Levan dhe nga aty e kanë dërguar me autobusin e linjës Tiranë -Selanik për në Greqi.

Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij u gjet dhe u sekuestrua edhe 19 gr kanabis.

April 18, 2016 10:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim