Dua Lipa nuk di të ndalet

January 27, 2018 22:28

Dua Lipa nuk di të ndalet

22-vjeçarja shqiptare Dua Lipa është vendosur në qendër të revistave më prestigjioze në botë.

Pas BBC, është prestigjiozja GQ e cila i ka dedikuar një artikull të gjatë Dua Lipës, e cila sipas tyre po ndryshon rregullat e muzikës pop.

“Të kesh sukses në muzikën pop është e vështirë. Por çfarë mund të thoni për Dua Lipën e cila goditi aq shpejt me këngën e saj “New Rules”? Epo bëni mirë ta shikoni teksa shkruan albumin e saj të dytë”.

Këngët e Dua Lipas kanë korrur sukses të jashtëzakonshëm jo vetëm në Britani, por në mbarë botën.

Albumi i saj që ka përfshirë gjithashtu këngën ‘New Rules’ që ka thyer disa rekorde.

January 27, 2018 22:28
Komento

1 Koment

 1. Raimond vlonjati January 29, 03:59

  Ne Amerike kjo eshte kengetarja me e dashur per rinine amerikane

  Kjo kenga e saj,” I got rules, I got rules “, jepet perdite ne radiot amerikane
  Neper Starbuckse kenga e saj degjohet cdo dite

  Dhe Dua eshte edhe shume patriote shqiptare –Flet shqip shkelqyer dhe di te gatuaje gjellet shqiptare

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*