Dua Lipa sukses në Itali, këndon në RAI 3

April 11, 2016 16:28

Dua Lipa sukses në Itali, këndon në RAI 3

Fama e 20-vjeçares kosovare duket se ka tejkaluar çdo parashikim. Dua Lipa vazhdon pjesëmarrjet e saj në programet më të shikuara europiane dhe intervistat me emra të njohur të botës së televizionit.

Këtë fundjavë artistja e cilësuar si një nga zbulimet e vitit 2016, ishte e ftuar në programin e Fabio Fazzios në Rai 3, “Che tempo che fa”.

Me stilin londinez në pamje dhe zërin karakteristik, bukuroshja me origjinë shqiptare duket se bëri për vete dhe prezantuesin italian i cili nuk i kurse komplimentat e batutat pas performancës së “Be the One”.

Në ndërkohë, përmes një postimi në Instagram, Dua ka njoftuar se sonte (e hënë) do të performojë në Berlin.

Screenshot_6-23-700x516

April 11, 2016 16:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim