“Duhet komision hetimor për shëndetin mendor të Berishës”

April 21, 2016 14:08

“Duhet komision hetimor për shëndetin mendor të Berishës”

Pas thirrjeve të ish-kryeministrit Berisha që shqiptarët të armatosen pasi vendin po e qeveris një bandë kriminale, ka reaguar ashpër Partia Socialiste.

Nënkryetari I grupit të PS-së, Taulant Balla tha se Kuvendi duhet të ngrejë një komision hetimor për shëndetin mendor të Berishës.

“Kuvendi të mbledhë Byronë dhe të mbajë një qëndrim të fortë. Ka ardhur koha që ky Kuvend të ngrejë një komision të posaçëm për shëndetin mendor të Berishës. Vetëm një i sëmurë mendor mund të bëjnë thirrje për armatosje të civilëve me armë” u shpreh Balla.

April 21, 2016 14:08
Komento

3 Komente

 1. Mark uk April 21, 15:33

  Balla:Pse nuk kerkove komision hetimor,para disa vitesh kur the ne parlament se vajza e Berishes do behet kryeministre.Apo u pajtove me cfar tu pergjigj Berisha.Kjo per ta rifeskue kujtesen,ishte po ate dite kur Jozofina tha:KY MERITON ME E KAP PER ZHELESH E ME E NXIERR JASHT.Dukesh se po e kryen detyren qe organizata baze te flasesh ne parlament e media,po ju keni tejkaluar detyrat dhe ke marr edhe zanatin e qenit,po fatmirsisht po e kryeni edhe ju nuk duhej te ja permendi emrin ati qe ju tha ato fjal qe fillimisht gjithkush e kritikoj vertete e paske te drejt dhe e meritoni plotsisht.

  Reply to this comment
 2. MH April 21, 19:00

  Gabove z.Balla.
  Terapia asht kjo qe te keshilloj veta(shkodranshe).
  Berisha te futet automatikisht ne burge brenda minutit dhe aty ti jepet terapia mjekesire.Ligji duhet ti pergjigjet thirrjes per lufte civile.Se dyti te ushtrohet haloperidali.
  Ky qafir sot ben thirrje ndersa dje ushtroi lufte civile ne vitin 1997 kundra popullit te Vlones,ne shtator te vitit 1998 rrezoi qeverine socialiste me Mediun dhe po shtetet e perendimit e zbythen:”Nuk e njohim marrjen e pushtetit me dhune e barbarizem”.Iku me bisht nder shale si dhi e zgjebosur e nuk ndi trimeria e tije,u shue si ti binte uji i valuar.

  Reply to this comment
 3. Bajram July 9, 01:36

  Taulanti po kerkon jo nje moter,por nje alibi per Saliun qe t’i paraprije mosndeshkimit per ato qe thote apo qe ben Saliu,duke i kthyer nderen Saliut per terheqjen e akuzave per trafik droge me makinem e tij.Njera dore lan tjetren,te dyja bashke lajne fytyren

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*