Duhet të zgjedhësh mes të duash një grua dhe ta njohësh atë. Nuk ka rrugë të mesme

Nicolas De Chamfort 1741-1794 May 4, 2013 14:54

Duhet të zgjedhësh mes të duash një grua dhe ta njohësh atë. Nuk ka rrugë të mesme

Nicolas De Chamfort 1741-1794 May 4, 2013 14:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*