Durimi ka një kufi!

January 31, 2015 16:25

Durimi ka një kufi!

Dërguar me sms

në numrin e redaksisë

Respekte Dita! U bë viti i dytë që na qeveris Partia Socialiste. Morti që s’e ha dhe pika që s’i ra Partisë Socialiste dhe ndonjë burri me fustan që ka ajo, që nuk janë të zotë të lidhin një qen dhe një bushtër!

January 31, 2015 16:25
Komento

2 Komente

 1. Pëllumb zaimi January 31, 21:12

  Mirë ja u ke bërë oportunistëve! Por vëre emrin se s’bëhet qameti. Tung!

  Reply to this comment
 2. skifteri January 31, 22:12

  ***ndeshkimi i S.B duhet ti permbahet disa rregullave,mos u nxitoni,te leshoni name//.te cilat jane:- çdo kriminel duhet te marre ndeshkim per krimet qe ka kryer.
  -ndeshkimi i S.B duhet te jete shume me i madhe se sa perfitimi qe ai ka marre.
  -Aq sa i sigurte S.B munde te jete se nuk mund te denohet (te kapet),aq me i rende do/duhet te jete ndeshkimi per krimet e kryera.
  -krimet e S.B, jane kryer ne menyre te perseritur dhe ndeshkimi duhet jete me i rende te perfshije dhe krimet e para deri tek i fundit.
  – ndeshkimi i S.B duhet te jete pa dhimbje çaktivizues, reformues ne menyre qe te pengoje krimet e ardhsheme,te mose shkaktoi problem te reja!!!…
  -ndeshkimi duhet te jete i pranueshem per kete ishe sundimtar qe mbushi xhepat e tije dhe oborrit.
  -Konkluzion:Veprimi i E.R ne kete linje arsytimi i pershtatet qellimeve dhe interesave te popullit,per ti sherbyer me te mires,prokuroria eshte organi ligjore qe e dergon S.B per ndeshkim,te presim çdo krim do gjykohet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*