Durrës, 4 nxënës nga Kosova rrezikojnë mbytjen në det

September 27, 2014 08:57

Durrës, 4 nxënës nga Kosova rrezikojnë mbytjen në det

Katër nxënës në Kosova, mosha dhe identiteti i të cilëve nuk u bënë të ditura, kanë rrezikuar të mbyten ditën e djeshme në Golem, pranë vendit të quajtur “Mali i Robit”. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:00, kur Policia Kufitare Durrës është njoftuar se një pedalonë me katër të rinj nxënës shkollash të Kosovës, kishte hyrë në det dhe për një kohë të gjatë nuk kishte dalë në breg. Menjëherë në drejtim të tyre është nisur një mjet lundrues i Policisë Kufitare, i cili konstaton dy pedalina në atë sektor dhe i ndihmoi ato të dalin në breg.

September 27, 2014 08:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?