Durrës, aksidentoi i dehur 2 policët, arrestohet Faruku

July 15, 2014 08:38

Durrës, aksidentoi i dehur 2 policët, arrestohet Faruku

Policia e Durrësit identifikon dhe arreston personin e dyshuar që aksidentoi në shërbim me motor dy efektivët e policisë. Burime zyrtare thanë se ditën e djeshme i vunë prangat Florian Farukut, 23 vjeç, banues në Durrës, i cili në fshatin Shkafane, në aksin Lalëz-Maminas, duke drejtuar në gjendje të pirë mjetin tip “Seat Ibiza”, me targa AA805JI, si pasojë e një parakalimi të gabuar ka përplasur gjatë kohës kur patrullonte me motoçikletën “Piaggio” me targa MB13A, efektivin A. V., 35 vjeç, nga Tirana dhe policin tjetër A. L., 44 vjeç, që u plagosën.

July 15, 2014 08:38
Komento

1 Koment

  1. Naci July 15, 17:52

    Po ta kishte Floriani siguracionin vjetor 5 milion lek kishte levizur me autobus…po te sigurosh mjetin me 150 mije leke te vjetra ke te drejte te aksidentosh cdo polic ose kalimtar te thjesht.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*