Durrës, burri dhunon gruan shtatzënë, tenton të djegë dhe shtëpinë

Redaksia Online July 20, 2013 14:19

Durrës, burri dhunon gruan shtatzënë, tenton të djegë dhe shtëpinë

Tashmë në Shqipëri nuk kalon ditë që të mos regjistrohet një krim në familje. Policia e Durrësit ka arrestuar një 37-vjeçar, i cili ka dhunuar barbarisht të shoqen shtatzënë. Asllan Hoxha e ka goditur të shoqen me mjete të forta, ndërsa më pas ka lyer me benzinë shtëpinë, në tentativë për t’i vënë zjarrin. Por në momentin që ka tentuar t’i vërë zjarrin, ka ndërhyrë policia. Gruaja e dhunuar, Enkelejda Hoxha, 34 vjeç, e ka denoncuar edhe më parë të shoqin për episode të kësaj natyre.

Redaksia Online July 20, 2013 14:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim