Durrës, dy vjedhje radhazi, zhduken 5 mijë euro dhe bizhuteri

October 29, 2014 23:23

Durrës, dy vjedhje radhazi, zhduken 5 mijë euro dhe bizhuteri

Policia vendore ndaloi dje Roland Gjymenga, banues në lagjen nr. 13, pasi në Shkozet, dyshohet se i ka vjedhur një sasi prej 4000 euro, gruas me inicialet R. S., banuese në lagjen nr. 18 Durrës, shume e cila u bllokua në cilësinë e provës materiale pas kontrollit të banesës e të ndaluarit. Kurse në lagjen “Kovaçi” në Krujë, është vjedhur banesa e H. B., të cilit i kanë marrë 1000 dollarë, 40 mijë lekë dhe bizhuteri. Policia tha se punohet për indentifikimin e kapjen e autorit të ngjarjes dhe dosja i kaloi prokurorisë për akuzën e “vjedhjes”.

October 29, 2014 23:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*