Durrës, e kërcënon me gjobë 50 mijë lekë, arrestohet

June 6, 2014 08:32

Durrës, e kërcënon me gjobë 50 mijë lekë, arrestohet

Një 26-vjeçar që kishte kërcënuar me jetë duke i vendosur gjobë 50 mijë lekë të reja një personi tjetër u arrestua dje nga policia vendore. I ndaluari është Alban Musta, 26 vjeç, i cili në lagjen Nr. 14 Shkozet, u lokalizua nga shërbimet e policisë në momentin që i kërcënuari S. Sh., 22 vjeç, po i jepte shumën prej 50 mijë lekësh. I dëmtuari kishte depozituar denoncim në datën 3 qershor se Musta e kërcënonte dhe i kërkonte si gjobë shumën e mësipërme. I arrestuari pretendon se 22-vjeçari ia kishte borxh

June 6, 2014 08:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim