Durrës, grabitet në rrugë tregtarja e bizhuterive

Redaksia Online July 25, 2013 15:33

Durrës, grabitet në rrugë tregtarja e bizhuterive

Një tregtare në Durrës është bërë viktimë e një grabitjeje në mes të rrugës. Dy persona të maskuar dhe të armatosur i kanë dalë në rrugë tregtares Lavdije Kena dhe i kanë marrë çantën në të cilën mbante bizhuteritë që tregtonte.

Ngjarja ka ndodhur ndërsa gruaja kthehej në shtëpi, në prani të djalit të saj dhe dy shoqeve.

Në një prononcim për News 24, ajo tha se grabitësit i kanë dalë para makinës së tyre dhe nën kërcënimin e armës kanë marrë çantën me bizhuteri, vlera e të cilave nuk është bërë ende e ditur. Ngjarja ndodhi në afërsi të ish-vilës së Zogut.

 

Redaksia Online July 25, 2013 15:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim