Durrës, grabitet shkolla 9-vjeçare

February 29, 2016 09:30

Durrës, grabitet shkolla 9-vjeçare

Shkolla 9-vjeçare “Bedrie Bebeziqi” ka rënë pre e grabitjes gjatë natës. Sipas policisë persona ende të pa identifikuar kanë thyer xhamat e shkollës.

Policia e Durrësit sqaron se dejtuesit e shkollës po bëjnë inventarizimin e sendeve që janë vjedhur.

Ndërkohë autorët dyshohet se kishin qëllim të merrnin dokumentacionin.

Policia po punon për identifikikin dhe kapjen e autorëve.

February 29, 2016 09:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*