Durrës/ Humbet jetën një pushues tek Shkëmbi i Kavajës

August 19, 2018 13:02

Durrës/ Humbet jetën një pushues tek Shkëmbi i Kavajës

Shënohet një tjetër ngjarje e rëndë në plazhet shqiptare këtë sezon turistik.

Një 68 vjecar, i identifikuar si Agur Isufi, ka humbur jetën sot në plazhin te Shkëmbi i Kavajës. Isufi është transportuar me autoambulancë drejt morgut të Durrësit.

Si fillim u raportua nga vendngjarja se ai ishte mbytur, por policia sqaroi në një deklarate për mediat se ai ishte në breg kur ra pa ndjenja, dyshohet nga një infarkt.

Isufi kishte ardhur pak ditë më parë për pushime në Durrës. Ai ishte me origjinë nga Kosova dhe jetonte në Amerikë.

o.j/dita

August 19, 2018 13:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin