Durrës, kapet me 47 kg marijuanë një 54-vjeçar

Redaksia Online March 5, 2013 16:22

Durrës, kapet me 47 kg marijuanë një 54-vjeçar

Një 54-vjeçar është arrestuar sot në Durrës, pasi ën automjetin e tij iu gjetën 47 kg lëndë narkotike marijuanë. Policia e Durrësit bën të ditur se forcat e sektorit të antidrogës pas një kontrolli të ushtruar në automjetin e drejtuar nga 54-vjeçari kryeqytetas Ilir Shabani, në zonën e plazhit të Durrrësit, kanë zbuluar 47 lëndë narkotike marijuanë. Drejtuesi i automjetit është arrestuar në flagrancë, ndërsa vazhdojnë hetimet për të mësuar prejardhjen e lëndës narkotike, si dhe destinacionin e saj.

Redaksia Online March 5, 2013 16:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*