Durrës/ Në stadiumin Niko Dovana ngrihen çadrat e emergjencës

November 26, 2019 11:42

Durrës/ Në stadiumin Niko Dovana ngrihen çadrat e emergjencës

Grupi i emergjencës në Durrës ka ngritur çadrat për personat të cilëve u rrezikohet t’u shemben shtëpitë.

Ndërkohë që grupet e kërkim-shpëtimit në Thumanë dhe Durrës vijojnë punën për të shpëtuar sa më tepër jetë, teksa raportohet që të paktën 30 persona mendohet të jenë ende nën rrënoja.

Deri më tani raportohet për 13 viktima, teksa janë mbi 600 personat e lënduar.

O.J/DITA

November 26, 2019 11:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim