Durrës, nuk shkonte me burrin, shet fshehurazi viçin

February 8, 2014 10:15

Durrës, nuk shkonte me burrin, shet fshehurazi viçin

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dy ditë më parë në periferi të Durrësit. Një burrë kishte denoncuar në fillimjavë vjedhjen e viçit të tij nga kasollja e bagëtive. Policia vendore bëri hetime për ngjarjen dhe nga veprimet e kryera rezultoi se autore e dyshuar ishte bashkëshortja e denoncuesit,  B. R., 59 vjeçe, Gruaja ka pranuar se kafsha është shitur pa dijeninë burrit, për shkak se ajo nuk kishte marrëdhënie të mirë me të dhe s’i ka treguar për pasojë të konflikteve të vazhdueshme në familje.

February 8, 2014 10:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Nëse në Tiranë kandidati i PS+Rilindjes, Erion Veliaj do kishte përballë si kandidat të PD, Lulzim Bashën, për kë do votonit:

Shiko rezultatin