Durrës, nusja dhunon vjehrrën e moshuar

July 28, 2018 14:47

Durrës, nusja dhunon vjehrrën e moshuar

Një 47-vjeçare me iniciale M.K ka dhunuar vjehrrën e saj në Durrës.

Mësohet se nusja ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vjehrrës së moshuar 78 vjeçe.

Për të moshuarën është lëshuar urdhri mbrojtjeje, ndërsa materialet u referuan në Gjykatën e Shkallës së Parë, Durrës.

 o.j/dita

July 28, 2018 14:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?