Durrës, pas sherrit, adoleshenti i ngul thikën në kokë

May 21, 2014 09:03

Durrës, pas sherrit, adoleshenti i ngul thikën në kokë

Një 19-vjeçar është shpallur në kërkim për veprën penale të plagosjes me thikë, pasi goditi gjatë një sherri banal në rrugë një tjetër person. Policia tha se i dyshuari F. S., banues në Durrës, e ka kryer krimin në lagjen nr. 8, gjatë një konflikti për motive të dobëta dhe i dëmtuari është I. Ç., 20 vjeç, që ndodhet në spital pa rrezik jete. Po dje nisi procedim penal ndaj F. S., 38 vjeçe, banuese në Borizanë të Krujës, sepse gjatë një konflikti për motive të dobëta ka goditur E. Sh., 37 vjeç, me mjete të forta në kokë.

 

May 21, 2014 09:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim