Durrës, përfshihet nga flakët banesa

February 11, 2019 09:35

Durrës, përfshihet nga flakët banesa

Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hënë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1 të qytetit të Durrësit.

Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar.

Nuk dihen ende shkaqet, ndërsa flakët janë vënë nën kontroll nga shërbimet zjarrëfikëse.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

l.h/ dita

February 11, 2019 09:35
Komento

1 Koment

  1. qytetar February 11, 10:59

    Te gjitha keto jane per faj te Edi Rames.Shikoni pas pak kur te lajemeroje qytetari dicital Sali Berishen dhe do bindeni

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim