Durrës, punonjësi i CEZ plagos vëllezërit me kaçavidë

March 11, 2014 10:58

Durrës, punonjësi i CEZ plagos vëllezërit me kaçavidë

Shkon që t’u presë dritat pse nuk kishin paguar energjinë elektrike, por në konflikt e sipër plagos me kaçavidë dy vëllezër. Ngjarja ndodhi në fundjavë në fshatin Shkallnur të këtij rrethi. Policia nisi procedim penal në gjendje të lirë ndaj V. Z., 24 vjeç, banues në Rrashbull, punonjës i CEZ-Durrës, pasi ka plagosur lehtë B. D., 44 vjeç dhe Sh. D., 36 vjeçe në konfliktin e çastit. Po kështu hetim nisi edhe për të dëmtuarin B. D., pasi ka kanosur në krye të detyrës punonjësin e CEZ që po priste dritat.

 

March 11, 2014 10:58
Komento

1 Koment

  1. Eri March 11, 19:16

    Keta barbaret s’u ngopen 20 vjet qe s’paguajne, vazhdojne te enderrojne se do e ngrysin jeten duke u zvarritur. S’ke para’, shko e ndricohu me pishe e mos i co ngrohje dhe lopes ne kasolle.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*