Durrës, sherr pronësie me pronarin e fabrikës së mermerit

June 11, 2014 08:46

Durrës, sherr pronësie me pronarin e fabrikës së mermerit

Një i moshuar u mor nën akuzë në gjendje të lirë për shkatërrim prone, pasi ka dëmtuar dyert dhe xhamat e fabrikës së përpunimit të mermerit në lagjen nr. 14 të Durrësit. Policia bëri me dije se i dyshuari është F. J., 73 vjeç, kurse shkak për ngjarjen është bërë një konflikt për probleme pronësie me pronarin e fabrikës, K. K. Materialet iu kaluan Prokurorisë Rrethit Durrës për veprën penale “shkatërrim prone”. Po dje nisi procedim ndaj V. T.,  26 vjeç, banues në Zall-Herr Tiranë, i cili u denoncua për kanosje nga një 47-vjeçar.

 

June 11, 2014 08:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*