Durrës, sinjal për hakmarrje, i lënë granatë te dritarja

January 29, 2014 10:00

Durrës, sinjal për hakmarrje, i lënë granatë te dritarja

Një konflikt i vjetër mes dy familjeve dyshohet se është shkaku për një tentativë sulmi me granatë. Policia vendore nisi hetimet për kanosje serioze me qëllim hakmarrjen dhe mbajtje pa leje të armëve plasëse, por pa autorë konkretë. Persona të paidentifikuar kanë kanosur në shtëpinë e E. K., 38 vjec, banues në Durrës, te hekurat e dritares, një bidon plastik me një granatë në të dhe një letër me përmbajtje kërcënuese. Policia nisi hetimet dhe bëri disa shoqërime të dyshuarish.

 

 

January 29, 2014 10:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?