Durrës, tentohet grabitja e bankës, policia në ndjekje të autorëve

July 8, 2015 12:53

Durrës, tentohet grabitja e bankës, policia në ndjekje të autorëve

Dy persona të armatosur dhe të maskuar janë përpjekur të grabisin degën e një banke të nivelit të dytë në qytetin e Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e së mërkurës në qendër të qytetit.

Policia është vënë në ndjekje të dy personave, që dyshohet se janë larguar në drejtim të zonës së Shkozetit dhe plazhit.

July 8, 2015 12:53
Komento

1 Koment

  1. i ri July 8, 13:57

    Kapini ndyresirat,futini ne zoopark ,se tani ka vende plot bosh,,,,,,…!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim