Durrës, vëllezërit e dënuar për vjedhje, rrihen me njëri-tjetrin

February 11, 2014 11:06

Durrës, vëllezërit e dënuar për vjedhje, rrihen me njëri-tjetrin

Dy vëllezër të dënuar më parë për veprën penale të vjedhjes, janë rrahur me njëri-tjetrin me grushte e shkelma, duke përdorur gurë dhe hunj gardhi pas një grindje për motive banale, që policia e cilësoi si dhunë në familje. Në gjendje spitalore policia vendore nisi procedimin në gjendje të lirë ndaj E. U., 31 vjeç dhe A. U., 35 vjeç, banues në qytetin bregdetar dhe të dy të dënuar më parë për vjedhje. Por e veçanta është se vëllezërit janë rrahur dy ditë rresht me njëri-tjetrin.

 

February 11, 2014 11:06
Komento

1 Koment

  1. llaf dibre February 11, 12:25

    Uroj mos u ngelet kohe tjeter: – veçse duke mare me njeri-tjetrin !

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*