Durrës, vetura godet për vdekje biçiklistin, kapet shoferi

February 8, 2014 10:15

Durrës, vetura godet për vdekje biçiklistin, kapet shoferi

Një biçiklist 50-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e djeshëm si pasojë e aksidentit tragjik. Rreth orës 08:00, në Katund i Ri, automjeti “Audi” me targa AA446AS, i drejtuar nga Taulant Lala, 25 vjeç, banues në këtë fshat dhe tashmë i ndaluar, ka aksidentuar me pasojë vdekje Zaim Matraçin, edhe ky banor në këtë fshat, që udhëtonte me biçikletë. Pas ngjarjes shoferi është larguar, por policia e ka kapur dhe shoqëruar në komisariat. Kurse 50-vjeçari nuk mundi t’i mbijetonte plagëve

 

 

February 8, 2014 10:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

Mendoni se Shqipëria është gati për një organizim të ri përballë gjithë klasës së sotme politike?