Durrës, vjedhje, dhunë në familje dhe aksidente në pak orë

January 17, 2015 10:28

Durrës, vjedhje, dhunë në familje dhe aksidente në pak orë

Policia vendore mori në mbrojtje A.Sh., 44 vjeçe që akuzoi të vëllanë K.A., 35 vjeç se e keqtrajtonte, kurse B.H., 83 vjeç kallëzoi të birin 39 vjeçar se e dhunon fizikisht. Kurse N. K., 29 vjeçe, nga Shijaku, akuzoi për dhunë bashkëshortin E. K., 30 vjeç.

Në lagjen nr. 8 u raportua vjedhja me thyerje e banesës së Sh.F., 64 vjeç, në lagjen nr. 13 është vjedhur lokali i J.P., 50 vjeç dhe në Xhafzotaj banesa e F.G., 76 vjeç.

Gjithashtu u ndalua Agim Zmalaj, pasi me kamionin “Benz” ka plagosur rëndë këmbësoren R. D., 44 vjeçe, banuese në Fushë-Krujë.

January 17, 2015 10:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*