Durrës, zbulohen dy pako me 80 gramë hashash në paraburgim

January 31, 2014 09:37

Durrës, zbulohen dy pako me 80 gramë hashash në paraburgim

Një qese me hashash u gjet gjatë kontrollit të befasishëm të policisë në Paraburgimin e Durrësit dy ditë më parë. Nisën hetimet për akuzën “prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike”, ndërsa u konstatua e hedhur brenda territorit të Institutit të Ekzekutimit të Vendimeve Penale, dy qese me lëndë narkotike kanabis sativa, me peshë 80 gramë. Mbetet i panjohur personi që i ka hedhur dhe i arrestuari që e priste këtë sasi droge në qeli, ndaj hetimet i ndjek prokuroria.

 

January 31, 2014 09:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*