“Dy gishtat? Asnjëherë”, moderatorja tregon episodin me gjyshin në makinë

January 7, 2018 18:33

“Dy gishtat? Asnjëherë”, moderatorja tregon episodin me gjyshin në makinë

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka publikuar një fotografi në Instagram.

Ajo shihet në makinë, ndërsa ka përkrah  gjyshin dhe gjyshen e saj.

Arbana i ka drejtuar një kërkesë gjyshit, por ai ka refuzuar t’i bindet.

“-Bëji dy gishtat kështu gjyshi… -Dy gishtat? Asnjëherë.”, është shprehur gjyshi, shkruan Arbana.

January 7, 2018 18:33
Komento

3 Komente

  1. Plaku Xhuxhumaku January 7, 18:36

    Te dhjefsha gjyshin.

    Reply to this comment
  2. Krist January 8, 01:34

    Ky gjyshi,po me kujton mikun tim te vjeter Hysen Seseri dhe ne qofte se eshte ai (tregon se nuk ka ndryshuar fare,pamvaresisht moshes),i uroj vitin 2018.Respekte.

    Reply to this comment
  3. Alidemsi vjeter January 8, 09:17

    U dhjefsh vete more XHUXHI Plak.Plehre e komenteve….

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim