FOTO: Dy shqiptare në listën e stjuardesave më të bukura në botë

September 16, 2016 19:08

FOTO: Dy shqiptare në listën e stjuardesave më të bukura në botë

Kompania “Fly Guy” ka përzgjedhur stjuardesat më të pashme në botë.

Kompania ka marrë mijëra foto nga stujardesat në mbarë botën dhe një juri e posaçme ka përzgjedhur 60 prej tyre.

Në listë janë dhe dy stjuardesa shqiptare.

Me poshte keni disa prej tyre:

12965968_10209425235738357_405502026_n

Shqiperia

United Airlines flight attendant

SHBA

KLM Royal Dutch Airlines cabin crew

Hollande

AirAsia India

India

Qantas cabin crew

Australia

Aeroflot cabin crew

Rusia

September 16, 2016 19:08
Komento

Ende pa komente

  1. gruaja November 4, 21:33

    Mua me pelqeu australianja qe kishte sy shume te bukur, dhe dhembe te bukur. Syte e saj flisnin

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*