Dy të mbytur në Shëngjin dhe Patok

August 15, 2014 15:33

Dy të mbytur në Shëngjin dhe Patok

Një fëmijë është mbytur mesditën e sotme në plazhin e Patokut, në Kurbin. Sara Hoxhallari, 5 vjeç, i ka shpëtuar vëmendjes së prindërve dhe ka hyrë në ujë, nga ku nuk ka mundur të dalë më. Dallgët e kanë marrë me vete trupin e vogëlushes dhe pavarësisht përpjekjes së prindërve dhe pushuesve të tjerë, ka qenë i pamundur shpëtimi i saj.

Ndërsa vetëm një orë më pas, një tjetër viktimë është shënuar në plazhin e Shëngjinit. Bekim Gara, 46 vjeç, nga Mitrovica, është mbytur në det. Pushuesit thanë se Gara ishte larguar shumë nga bregu, kur ndodhi fatkeqësia.

August 15, 2014 15:33
Komento

1 Koment

  1. Naci August 16, 08:31

    Po kullat e vrojtimit?? Ah sa po ngopet populli me rrenat e ripjrdhjes.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim