Dy të zhdukur në Vlorë, prindërit: 2 muaj pa kontakt

September 8, 2018 15:34

Dy të zhdukur në Vlorë, prindërit: 2 muaj pa kontakt

Dy të rinj rezultojnë të zhdukur prej dy muajsh ne qytetin bregdetar të Vlorës, por lajmi është bërë publik sot.

Denoncimi në polici është bërë nga prindërit e dy të rinjve të cilët thonë se prej dy muajsh nuk kanë asnjë kontakt me fëmijët e tyre.

Mësohet se dy të zhdukurit janë Ervis Troqe dhe Albano Xhaferri të cilët ishin shokë me njëri-tjetrin. Ervis Troqe është zhdukur disa ditë pas Albano Xhaferrit.

Prindërit i bëjnë apel policisë që të gjejë dy djemtë, pasi nuk e dinë fatin e tyre.

o.j/dita

September 8, 2018 15:34
Komento

1 Koment

  1. Arben September 8, 16:06

    Shqiperia e.kokaines.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*