Dyndja e automjeteve për në bregdet, trafik i rënduar në Tiranë-Durrës

August 12, 2018 10:30

Dyndja e automjeteve për në bregdet, trafik i rënduar në Tiranë-Durrës

Kjo e diel e nxehtë gushti, i ka shtyrë të gjithë qytetarët t’i drejtohen bregdetit për të përballuar temperaturat e larta.

Si pasojë dyndja e automjeteve ka shkaktuar trafik të rënduar në autostradën Tiranë-Durrës.

Sipas mediave radha e automjeteve nga Vora në Maminas arrin në 5 km.

o.j/dita

August 12, 2018 10:30
Komento

2 Komente

  1. MH August 12, 13:00

    Lind vetvetiut jasht deshires dhe mundesise qe te pakten ti shtohet dhe nga nji korsi tranzitit ne te dy krahet.

    Reply to this comment
  2. Lili August 12, 23:04

    Pyetja eshte pse nuk marrim autobuset?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*