Komuna Otllak e Lefter Maliqit fundosi PD-në në Berat

June 24, 2015 08:52

Komuna Otllak e Lefter Maliqit fundosi PD-në në Berat

Lefter Maliqi luftoi deri në fund që të zgjidhej kandidat i PD-së në Berat.

Ai deklaronte se ishte i vetmi që mund ta fitonte këtë bashki.

Por, në vend të Maliqit u caktua Kasëm Mahmutaj.

Maliqi nuk e priti mirë këtë gjë dhe akuzoi Fatbardh Kadillin, si personin që rrëzoi kandidaturën e tij.

Tashmë pas përfundimit të zgjedhjeve, duket se Maliqi ka sabotuar PD-në.

Kjo, duke qenë se komuna Otllak, ku Maliqi është zgjedhur deputet dikur, ka fundosur PD-në.

Mahmutaj ka marrë shumë vota në qytet, por ka humbur pikërisht në këtë zonë të madhe.

June 24, 2015 08:52
Komento

2 Komente

 1. demo June 24, 21:25

  Ta gezoc bashke me Leftere! Keshtu si Lefteri ta befshin dhe femijte e tu!

  Reply to this comment
 2. lato June 25, 08:57

  O Sali tu befsha ferre!E ke te sigurte fitoren.Do te pesoc si ali tepelena.
  Djemt e mi soji cifuti
  E hengri nKasem Mahmuti!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim