Dyshohet për atak kardiak, vdes i moshuari në plazhin e Spillesë

August 13, 2019 11:39

Dyshohet për atak kardiak, vdes i moshuari në plazhin e Spillesë

Një i moshuar ka humbur jetën në plazhin e  Spillesë në Kavajë. Policia njofton se viktima e identifikuar me iniciale GJ.V dyshohet se ka pësuar infarkt dhe për pasojë ka humbur jetën.

Informacion Paraprak:

Më datë 13.08.2019,rreth orës 10:40 në Spille, shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

 

b.b/dita

August 13, 2019 11:39
Komento

1 Koment

  1. KORÇARI August 14, 00:30

    Në GJUHËN SHQIPE THUHET DHE SHLTUHET GODITJE NË ZEMËR dhe jo Atak Kardiak !!!!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*