E bukur por e frikshme: Po ju a do guxonit të vizitonit këtë platformë? (Foto)

May 2, 2016 15:44

E bukur por e frikshme: Po ju a do guxonit të vizitonit këtë platformë? (Foto)

Kjo pikë turistike është vetëm për guximtarët.

Një platformë xhami sapo është hapur pranë Pekinit në Kinë.

Platforma e xhamit gjendet në lartësinë 400 metra dhe thuhet se është platforma më e madhe e xhamit në botë.

Ju a do guxonit ta shijonit?

 

33BC2AF800000578-3569141-Terrifying_The_glass_bottomed_viewing_platform_opened_near_Beiji-a-25_1462183272409

33BC2B0400000578-3569141-Innovation_It_s_reportedly_the_first_time_that_titanium_used_in_-a-26_1462183272420

33BC2B0800000578-3569141-Strong_Spokesman_for_the_project_said_that_the_titanium_is_to_ma-a-22_1462183272382

33BC2B1400000578-3569141-Circular_The_enormous_structure_is_composed_of_a_glass_bottomed_-a-24_1462183272403

33BC254A00000578-3569141-Posing_The_first_visitors_to_the_site_have_had_mixed_reactions_S-a-20_1462183272379

 

May 2, 2016 15:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*