E cilësuan si “personin më të shëmtuar në botë”, por sot ajo ju lë pa fjalë

August 26, 2017 13:59

E cilësuan si “personin më të shëmtuar në botë”, por sot ajo ju lë pa fjalë

Fotoja e dasmës së saj e cila u postua në rrjetet sociale u bë virale 6 vite më parë. Të shumtë ishin ata që nuk nguruan ta cilësonin si “personin më të shëmtuar në botë”, por sot ajo shfaqet me një ndryshim drastik.

Por çiftin e ri nga Rusia nuk e penguan aspak etiketimet e personave në rrjetet sociale dhe nisën jetën e tyre së bashku. Ata sot kanë nj fëmijë dhe janë shumë të lumtur.

Ka qenë një gazetar rus ai që i është rikthyer fotos së publikuar 6 vite më parë. Ai është interesuar se ku ndodhej ajo dhe kur ka parë pamjen e saj është shokuar. ajo sot duket një bjondë shumë seksi dhe shumë larg pamjes së saj të 6 viteve më parë

August 26, 2017 13:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim