E frikshme/ Gjendet i vdekur brenda kamionit 45-vjeçari shqiptar pas disa ditësh

October 26, 2020 22:11

E frikshme/ Gjendet i vdekur brenda kamionit 45-vjeçari shqiptar pas disa ditësh

Tragjedi në zonën e shërbimit: në mëngjesin e sotëm, 26 tetor, zjarrfikësit ndërhynë përmes Rovigana në Monselice brenda një zone shërbimi për të hapur kabinën e një kamioni që ishte parkuar atje dhe ishte ndalur për disa kohë.

Brenda, u gjet trupi i pajetë i shoferit të kamionit. Zjarrfikësit arritën nga detashmenti Este, hapën kabinën e kamionit, duke gjetur burrin në ahur prapa sediljes së shoferit.

Bëhet fjalë për një 45-vjeçar me origjinë shqiptare i cili vdiq në vend nga një sëmundje e mundshme bërën të ditur kontrollet nga mjeku i SUEM.

Shqiptari dyshohet të ketë vdekur prej ditësh nga shkaqe natyrore. Në vendin e ngjarjes shkuan edhe urgjenca, ndërsa viktima do t’i nënshtrohet autopsisë për të përcaktuar saktë shkaqet.

h.b/dita

October 26, 2020 22:11
Komento

1 Koment

  1. anticensurë25642654 October 27, 10:02

    ore ku ndodhet kjo “Rovigana në Monselice”
    diku nga paskuqani o në kamzën e mziut??
    sepse unë vetëm rrugën e kavajës dhe të durrësit njoh!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim