E fshehur në një nëndetëse, kapen 6 tonë kokainë me vlerë 165 milionë dollarë

September 26, 2019 08:45

E fshehur në një nëndetëse, kapen 6 tonë kokainë me vlerë 165 milionë dollarë

Rojet Bregdetare të Shteteve të Bashkuara të Amerikës kanë kapur një nëndetëse e cila kishte brenda 6 tonë drogë e llojit kokainë.

Me synim tregun e SHBA-së droga kapte një vlerë rreth 165 milionë dollarë. Nëndetësja u kap në një operacion në Oqeanin Paqësor.

Sipas raportimeve, katër persona u arrestuan nga autoritetet amerikane si të dyshuarit kryesorë të trafikimit të drogës.

Kjo është një nga sasitë më të mëdha të rezervuara nga autoritetet amerikane.

Videoja e mëposhtme tregon nëndetësen e mbushur me kokainë.

o.j/dita

September 26, 2019 08:45
Komento

1 Koment

 1. anticensurë25642654 September 26, 12:23

  “E fshehur në një nëndetëse, ”
  ju jeni debila më duket!!
  aq idiotë sa ska ku të shkojë!!
  kjo “nëndetëse” është prodhuar thjeshtë për të transportuar drogë,prandaj nuk duhet thënë e “fshehur”!!
  sepse fshihet kur nuk duhet të shihet!në rastin tonë kur është jo e ligjëshme!!si droga dhe nëndetësia janë të paligjëshme!
  pra nuk kemi fshehje,por trasport droge me një nëndetëse të pregatitur për këtë punë!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim