E hëna dy ditë larg, si po e kalon fundjavën Presidenti? (Foto)

July 6, 2019 21:25

E hëna dy ditë larg, si po e kalon fundjavën Presidenti? (Foto)

Të gjithë afër qeverisë flasin për largimin apo një shkarkim të mundshëm të tij.

Madje disa thonë që do ta arrestojnë presidentin.

Ndërkohë Meta ka publikuar një foto ku shfaqet i relaksuar në plazh.

“Të dashur miq, ju uroj një mbrëmje të mrekullueshme”, shkruan ai.

j.l./ dita

July 6, 2019 21:25
Komento

24 Komente

 1. Salvadore Allende: July 6, 21:18

  Kur do t’ja futesh vehtes,si ke premtuar?
  Qenke edhe hajdut edhe genjeshtar…!

  Reply to this comment
 2. Jezuito-cifuti Fidel Kastro July 6, 22:00

  Ate pune e do Zogisti Sheqet Peci

  Reply to this comment
 3. ALBAN DEGA July 6, 22:11

  OI… OI…. OI… OI
  BANDA NE PANIK MAFIA NE LEMERI !

  KRYEPROKURORI SUPREM I KRYEPROKUHORAVE ADRIATIK PALLA DHE BESIM HAJDARMATAJ… KORRIERI KRYE- DIPLOMATIKE I TYRE DHE KRYEHAJDUTI I SHQIPERISE LIKE FLORI LALEZ ADMIR RRAPO MERR NE PYETJE AMBASADORIN E EVROPES SE BASHKUAR NE TIRANE Z. SORECA

  MBAS TIJ E KA RADHEN WASHINTONI QE DJE KRYEGJYKATESI SUPREM I SALEH RAMOLLAH PUTANINIT I BERI GJYQIN PUBLIK PARA 10 MILIONE SHQIPTAREVE “ 95 PER QIND PROAMERIKANE” E MILIARDA MDERKOMBETAREVE DUKE U BERE BASHKEUDHETAR I SALVADOR LLENDES, FIDEL CASTRO RUZ, MADUROS, KIM JONG UNIT DHE PUTINIT!

  ME NE FUND E NXORI KOKEN KOBRA E “PERANDORISE SE DJALLIT “ PUTIN, BEOGRADIT DHE ATHINES E “ ALEATEVE STRATEGJIKE” TE VETEM TE “BANDES SE GANGSTEREVE” TE SALIKE XEN MONA LALEZ RRAPOS….

  OI… OI…. OI… OIIIIIII
  BANDA NE PANIK
  MAFIA NE LEMERI !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Oi Oi Oi… Oiiiiii !
  Like Mona i nenes
  Ke te qajme me pare
  Lul Saleh Gerdecin
  A keta gomare
  Nate e dite kukasin
  Mbeten duke qare
  Lufte SHBA-se
  Dhe Evropes mbare
  Vete djegin mandate
  Shqiperise i vene zjarr!
  Ligji dhe drejtesia
  U duken si varr !
  Eshte lufta per koken
  SPAK e BKH
  Ne pranga do ti marre!
  Oi Oi Oi… Oiiiiii !
  Panik Lemeri
  I terboi Vetingu
  Dhe Zonja Drejtesi
  Vdes impuniteti
  Rilind Shqiperi !
  Eshte mesazh hyjnor
  Nga vete Perendi
  Pa shtet ligjor
  Nuk ka Shqiperi
  Pa shtet ligjor
  Shteti eshte Sali!
  Lulush Karabush
  E Like Flori !
  Mona Cizme Lalezi
  Xen Fatmir Rruspi!
  Mul Noke Stanishic
  Oi Oi …Oiiiii
  Putin Molotov
  Djall Perandori
  Argate te Kalit Trojes
  E shkines Serbi !
  Oi…. Oi…. Oiiiiiii …
  Banda ne Panik
  Mafia ne Lemeri…!
  Lufte Amerikes
  Dhe Evropes mbare
  Don Kishote te Marikes
  Vetes i bejne varre!
  E kane vec prej frikes
  S’u ngelet askush
  As per ti qare
  Banditeve te SaLikes
  Varr permbi varre!

  Reply to this comment
 4. Xxx July 6, 22:50

  Nga cicat ja paska kalur Mones.

  Reply to this comment
 5. alphade July 6, 22:51

  “Pirati behet Pape” ! Ndersa ne Shqiperi “Hajduti behet
  President” ! Relaksohu edhe per pak kohe,zoti President
  sepse “beteja te reja te presin” Amin !

  Reply to this comment
 6. Zigur Qarri July 6, 23:04

  Presion Presidentit ne nje vend Europian,normal fare!
  Pa u denuar Edvin D’Rama,qe ka marre peng Shtetin shqiptare,asgje nuk ndryshon.Samiti i Poznanit,ku Rama u spostua nga Merkel,
  ishte nje sinjal i qarte.Politikisht,ekonomikisht……Shqiperia nuk ka qene kurre kaq keq,dhe faji ka vetem nje Emer,Edvin D’Rama.
  Ilir Meten President e emeroi Edvin D’Rama,kriminelin Tom Doshin ne Shkoder e mori me vete Edvin D’Rama,banditin Elvis Rroshi
  mandatin e dyte e emeroi Edvin D’Rama…………Arben Çuko Armando Prenga,Termet Peçi,Denar Biba, Mark Frroku,Ilir Ndraxhi,
  Arben Ndoka,Artur Bushi,Saimir Tahiri,Fidel Ylli,Paulin Ndreu,Artur Bushi,Luan Harusha,Fatmir Xhafaj,Jurgis Çyrbja,Rrahman
  Rraja,Gramoz Ruçi,Taulant Balla,Damian Gjiknuri,Qazim Sejdini,Vangjush Dako,Arben Keshi, Ymer Lala,Xhemal Qefalia,Robert
  Aga, Bekim Krashi, Ulsi Manja,Edi Rama,Erion Veliaj…

  Reply to this comment
 7. Lorenco Luka ( Ish deputeti i famshem i PD) , antikomunist i paepun. July 7, 06:20

  Afer e ke Kavajen, shko ihere andej. Te zhbllokojne. Shef ma mire. Ta them prej pervojes teme. Sa bukur asht….

  Reply to this comment
 8. fteri July 7, 06:54

  Ilir Meta është alabatros hajdut shqipëtar ,,nuk jua mer mendja sa lart fluturon,nuk mund ta kap mat prokuroria ,as gjykata ,pasi asgjë nuk ka me firmë

  Reply to this comment
 9. likefloriri July 7, 08:23

  Jo me firme po me vidio e audi, e per dreq jo nje here por disa here, bile edhe me dosje te plota ne prokurori e gjykate, more ftere.

  Reply to this comment
 10. Siper Leshterikut i ngerdheshur July 7, 08:42

  Njeriu me i shpifur me budallai qe koha e nxori siper ashtu sic nxjer deti leshterikun ne breg ! ose vershimi i lumit , kercunj drunje levozhka e plera me bollik !
  Me budalla nuk ka
  Duket ka dal vetem Asnji shok asnji mik nuk i afrohet !
  Kush rri me budallain !

  Reply to this comment
 11. Lani July 7, 08:49

  Ky qen vodhi Thesarin e Shtetit qe as pushtuesit nuk e preken me dore me shekuj pushtim.Ky meriton ta rrjepin te gjalle ne mes te Tiranes.

  Reply to this comment
 12. Fredi July 7, 08:52

  Ky eshte mut jo president.Te ne dhe muti ben karriere.Shikojeni karagjozin ca fotosh ben zhveshur e zbathur si handikapat.

  Reply to this comment
 13. Gege Kosova July 7, 09:48

  PO kryehajni shqiptar,fatkeqeswisht “Presidenti”me I demshem ne histori te shtetit shqiptar. Eshte edhe personi qe me shume vullnet vazhdimisht “hedh vaj ne zjarr”posa veneron se mund te qetsohet kaosi poltik shqiptar.Madje ka edhe “dimaqaret” e nersyer nga Serbia,Berati me disa l”Lider” politik si Limaj e Ramushi.KyMici I sojit”Avni Rrustem e Vojo Kushi’ na qenka edhe rim dai qe leht edhe qet allti. kujdes se ne Prizren na paska hi.

  Reply to this comment
 14. KY fSHATAR I PESHTIRE QE STONON NE KTE FOTO PRAN DETIT July 7, 10:49

  DUHET TE ZHDUKET NGA PRESIDENCA DHE JETEPT SA MEPAR DREJTESISE

  NUK DUROHEN ME KTA SHHKERDHATA

  KTA DORDOLECE KATUNDI

  TE NA BOJN GANGON NE MEDIA PASI

  KAN KANE SHPARTALLUAR KTE SHTET E VJEDHUR

  E PERVETESUAR GJITHCKA E NE CDO CEP !

  KY MAJMUN DUHET TE FUTET MBAS HEKURAVE NE KAFAZE

  SEPSE PERBEN NJI IJNORIM PER NJEREZIMIN

  DUKE SHETITUR I LIR E NDYRE DETIN !!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 15. Qeie me te ndyre Njerzore nuk bo vaki me pa ne Bote ! July 7, 14:23

  SHKO E MBYTU KERME ANTISHQIPTARE

  MAJMUN

  I SHEMTUM

  Reply to this comment
 16. owl July 7, 16:37

  Fundjava e presidentit eshte shume e ngarkuar se po punon per protesten e Monikes.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim