E ka marrë ferra uratën!

Dërguar me SMS January 21, 2016 13:34

E ka marrë ferra uratën!

Përshëndetje Dita! Kjo shprehje është fiks për bashkinë e Librazhdit. Këtu bën ligjin Nin Mema, ose Nini i Bules, ose Nini i Takut. Ky të fut në punë, të heq nga puna, ta prish objektin pa leje, por dhe ta mbron nga INUK. Dhe ky pa punuar një ditë ka një shtëpi në Tiranë dhe një të re në Librazhd, të blera pasi Rilindja erdhi në pushtet. Aq i zoti është, sa edhe gruan e tij e bëri anëtare të KESH, bashkë nën siglën e një partie që nuk ekziston në Librazhd. Është e turpshme që politika mbështet këta alabakë dhe jo njerëzit e ndershëm.

Dërguar me SMS January 21, 2016 13:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*