E ‘kryqëzojnë’ pas ndjesës: Të mori në qafë tangërlliku. Rama kapet me komentuesit

June 17, 2017 13:09

E ‘kryqëzojnë’ pas ndjesës: Të mori në qafë tangërlliku. Rama kapet me komentuesit

Komente pa fund pas ndjeses se postuar nga kryeministri Edi Rama në rrjetet sociale, per deklaraten e bere nga Berati, ku beri thirrje per policet te mblidhin sa me shume vota per PS.

Komentuesit e kane quajtur thirrjen e Rames dhe duket nuk jane mjaftuar me ndjesen e tij. Nje i thote se as Ramiz Alia nuk e ka bere nje thirrje te tille, te tjere se ka frike nga drejtesia ndaj do te perfshije policine dhe dikush i thote se e mori ne qafe tangerlliku.

Rama u ka rezervuar nga nje pergjigje secilit

rama

June 17, 2017 13:09
Komento

5 Komente

 1. niki June 17, 14:54

  Me vjen keq EDI RAMA .Perse bashkebisedon me injorante. Ketu nuk behet fjale per kritikat qe mund te vijne 360 ° nga te gjitha krahet.Ketu behet fjale per papregatitjen e nje pjese( fatekeqesisht) te konsiderueshme shqiptaresh , qe nuk dine te komunikojne.Ja perse duhet mbtyllur ky komunikim.

  Reply to this comment
 2. Gojet e Liga June 17, 16:30

  Kete s’e ka marre me qafe as tangarlleku dhe as shejtanlleku…

  Kete e ka marre me qafe f***boock-u

  Helbete keshtu eshte po u ngujoheve gjithe diten e dites mbi “Librin e Surratit”.

  Gojet e Liga po pershperisin se rrjetet asociale jane shpikur jo vetem qe t’ja ulin kokat njerezve, por edhe per t’i thinjur e plakur para kohe.

  Fotoja e bashkangjitur flet vete. Mua po me dhimbset vertet.

  Reply to this comment
 3. MH June 17, 18:22

  Ne fakt mbas dhenies se ndjeses nuk duhet dhe nuk ka asnji vlere humoristet dhe kritikuesit per te vashduar ma gjate.
  Do ishte mire qe edhe te tjeret te kerkonin ndjes per cfare i kane sjellur popullit dhe vatanit.
  Te kerkosh ndjes asht guxim sinceritet dhe urtesi mendore.

  Reply to this comment
 4. Lili June 17, 19:23

  Me vjen keq per Shqiperine: mendon se ka nje kryeminister kurse ka vetem nje facebookgji….
  Facebook addiction is a psychiatric problem.

  Reply to this comment
 5. info analitike June 18, 07:24

  Po cfare ndjese ore trima! Nuk kalohet procka e Rames me nje ndjese se ligji e ka te qarte se cfare sanksionesh merren per ate qe ben idiotesi te tilla. Po kush ta zbatoje ligjin kur keta tashme kane kaluar nga aleanca e qelbesirave tek aleanca e maskarenjve. Ketu ligjet po shkelen si pa te keq ne cdo veprim e nuk i ben me pershtypje askujt madje kemi edhe militante kokeboshe qe i nxisin idhujt e tyre drejt shkeljes flagrante te ligjit. Jo po do te bejne shtet keta. Keta dine te bejne vec narko-shtet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*