E kujt është kjo BMW me të cilën shkoi në Prokurori Shkëlzeni?

February 3, 2018 02:52

E kujt është kjo BMW me të cilën shkoi në Prokurori Shkëlzeni?

Shkëlzen Berisha është thirrur të enjten në Prokurori për çështjen CEZ.

Në përpjekje për ta fshehur thirrjen në Prokurori ai ka shkuar aty në një orë të pazakontë të mbrëmjes dhe nuk ka përdorur makinën e tij.

Djali i ish-kryeministrit është parë me makinën e ish-deputetit demokrat, Astrit Patozi, një BMW me targa AA 377 ML.

Kanali Report TV ka publikuar lajmin, por Patozi e ka mohuar një gjë të tillë duke deklaruar se makinën nuk e ka lëvizur gjithë ditën.

Pamjet dhe targa thonë tjetër gjë, pasi sipas regjistrimit automjeti me xhama të errët i përket z. Patozi.

Berisha dhe Patozi janë fqinj në vilat e Gjirit të Lalzit.

b.m. / dita

February 3, 2018 02:52
Komento

22 Komente

 1. alphade February 3, 03:00

  Ky qelbanik Patozi na e paskish vilen ngjitur me ate te
  Berishoviceve ! Sa palaco i ndyre, ky qen kavaje i ko-
  rruptuar si gjithe banda mafioze pedeiste. Vec kesaj ky
  delenxhi kavaje,sic me thone miqt e mij kavajas se ky
  Pato-Zi nuk ka lene njeri nga fare e fisi i tij pa i ngopur
  me poste,prona, etj.etj. Thjeshte nje qelbesire,nje rrugac,
  nje mizerabel ! Ky eshte Astriti i Zi !

  Reply to this comment
 2. Jimi February 3, 04:07

  Po edhe ky matherfacher moralist na paska vile tek gjiri i lalzit me se e beri me roge ai nuk ka pasur asnje funksion ministri Apo ndoshta e ka bere me rrogen e babait qe jepte mesim tek shkollla xhihadiste e medreses ne Tirane

  Reply to this comment
 3. rudi February 3, 05:31

  Te gjith derrat nje fecke kane por me nje ndryshim derrat dhe dosat p.d._l.s.i.jan te eger qe nuk zbuten te anes tjeter jan derra te bute

  Reply to this comment
 4. Bjeri legenit February 3, 05:42

  Po vilen me cfare parash e beri ky surrat qe duket si vellaji i kalit, apo i ka*it.

  Reply to this comment
 5. Kalaja February 3, 06:51

  Patozit ja rregullon mire kurva qe ka ne shtepi. E le si qen rrugeve dhe vete pallohet si i ka qefi,

  Reply to this comment
 6. Servet February 3, 08:07

  Per my mjafton te shkruani nje lajme dhe te shfryni kunder opozites po se sa jane te verteta nuk hi intereson. Jeni tamam si ne kohen e monizmit kur njerezit denoheshin se thonin nje te vertete dhe ju me kenaqesine me te madhe shkonit per te denoncuar armikun e klases ndersa sa per Patozin ja fute kot sepse nuk besoj qe kavajsit kane ardhur per te folur me ty vetem po qe Rroshi me grupin e tij.

  Reply to this comment
 7. intelektuali February 3, 08:41

  DEPUTETI I GERDECIT ASTRIT PATOZI QE FITOI VOTAT E TE VDEKURVE NGA BUMJA E SALIUT NE ZONEN E VORES PRONTO NE SHERBIM TE SHKELZEN BERISHES

  Shikoni o milet cfare VEMJESH enveriste ka pasur perbrenda PD-ja mafioze e Sali Berishes dhe pyetja me thelbesore eshte:

  ME KETE PARTI KURVASH ENVERISTE DO TE REZOJE EDI RAMEN LULZIM BASHA?

  Reply to this comment
 8. spata February 3, 09:15

  Ja ky karagjoz na beri zerin perndryshe ne Pd .Po a e dini sa paguan te till Saliu ne jav . Jan dhjetra deputet e spiun dixhital qe kan listen ne borderon e shperblimeve per punet e pista te Sali beut .I pyetur ne menyre kofidencjale nje drejtues gazete u pergjigj . Na lini te marrim dhe ne disa para .Ndryshe nuk do te benim gjithe kete kazan mediatik .

  Reply to this comment
 9. USA February 3, 10:05

  PATOZI NJE BURRE I SHKERDHYER NJE HAJDUTE BURRI KURVES JU NJEH MIRE POPULLI MOR PLERE

  Reply to this comment
 10. Alban Dega February 3, 14:06

  Me presh ne duar

  TE GJITHE DERRAT NJE FECKE KANE !?

  – As Astrit Patozi nuk ben perjashtim nga tufa e tyre!
  Derra Berishe !
  Po per te genjyer pse genjen !

  Reply to this comment
 11. Adih February 3, 14:14

  Pse edhe ti o PATOSI ,ke bere vile ne Gjirin e LALZIT ,ku dihet qe te gjithe kane ndertuar ne toke te vjedhur . O te mjere kujtuat se per ju , u derdh vai nlakna dhe u be deti kos ,e tani pergjigjuni ,per vjedhjet tuaja brutale diletanteske .Prisni edhe pak , me dite e jo me jave ,se po ju pret papiloni RECIT te Shkodres

  Reply to this comment
 12. Thanasi qe ta plasi February 3, 16:25

  I justifikon Patosi te ardhurat me te cilen ka bere vilen? Ne qofte se jo cfare dreqin prisni, plaseni brenda

  Reply to this comment
  • Artemisa February 3, 20:04

   I justifikon se i ka nga pensioni i mamase.
   Per derrat socialiste kjo eshte e besueshme, pse te mos jete edhe per Patozin ?

   Reply to this comment
 13. sopiqoti February 3, 17:26

  Temen e semes,ketas deputete qe bertasin e ciren se ” populli po vuan per buken e gojes ” na pakan vila ne Gjirin e Lasit. Eh o mpopull keta birko ta qajne hallin POR nje dite do ta gjejne me te drejte prej teje.

  Reply to this comment
 14. Izeti February 3, 18:42

  Po dhe ky « parimori » po plere qenka… Ky u ca se beri moral,,,,,, Keta jane gjithe hajduta dhe kriminela. Yyyyyttttttttttt plera

  Reply to this comment
 15. Jimi February 3, 19:04

  Ky fytyresalduari eshte shume parimor dhe i ndershem!

  Reply to this comment
 16. drejtesia po vjen February 3, 19:33

  Ai Gjiri i Lalesit duhet hedhur ne ere me tritol e duhet kthyer ne toka buke ose te ngrihet ndonje uzine e madhe te punesoje njerzit. Te mos tu paguhet asgje atyre qe kane ndertuar.

  Reply to this comment
 17. MH February 3, 20:09

  Vetem ketu ne kete prezantim Patozi nuk paraqitet me gishtin tregues.Me siguri ia ka futur vetvetes.Dhe e mohon!

  Reply to this comment
 18. Surro Kuri February 3, 23:21

  Po pse e dini burre te mire Patozin, spiun qe ne kohen e komunizmit.

  Reply to this comment
 19. Kuq e zi February 4, 05:50

  Hahaaaaaa
  Ketu lajmi nuk qenka se shkoi zeni apo jo por fqinji ne lalz patozi

  Reply to this comment
 20. nikolla February 4, 08:17

  SQARIM:SALI BERISHA DISPONON TE GJITHE CELSAT E AUTOVETURAVE QE GJENDEN NE GJIRIN E KURVAVE,E PER PASOJE MUND TE PERDOR KE TE DOJE!PER RASTIN NE FJALE THONE QE ZENI IA KA MARRE CELSIN PADIENI E TRIKOLESHI PATOSI KA MENDUAR SE KAQENE SALIU IU IU IU AI QE TERE JETEN I …….IU IU IU!!!!!!

  Reply to this comment
 21. Jermaine Tice April 20, 18:15

  Bosom friend

  This is Fiona from Acar Navi, we are supplier concentrating on Android multimedia and also Navigating system for BMW autos just.

  With Our BMW android cars and truck multimedia, BMW cars and truck will certainly have a lot more fantastic features, such as Bluetooth, Navigating, Google gamer, WiFi and so on. As well as you could additionally download any kind of applications you need easily.

  And our items function perfectly well with all original BMW Car functions, NO any influence on BMW guarantee. Just one vertical display!

  If you are interested in our items, welcome to contact me to learn more.

  Website: http://www.a-carnavi.com/col.jsp?id=107
  Email: [email protected]
  Whatsapp: 008615811817949

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*