E lë gruaja, i ngul vetes thikën

Redaksia Online April 1, 2013 14:34

E lë gruaja, i ngul vetes thikën

Ndarja me të shoqen e ka shtyrë drejt vetëflijimit një burrë në Shkozë të Tiranës. 27-vjeçari Leonard Duka ka plagosur veten me biçak, pas problemeve me bashkëshorten. Sipas policisë së kryeqytetit, çifti Duka kishte probleme dhe kjo ka bërë që gruaja të largohet nga shtëpia. I tronditur nga refuzimi i të shoqes për t’u rikthyer bë familje, 27-vjeçari Duka i ka ngulur vetes biçakun në bark, duke u plagosur. Ai është dërguar në QSUT, ku ndodhet i shtruar në reanimacion, jashtë rrezikut për jetën.

 

 

Redaksia Online April 1, 2013 14:34
Komento

1 Koment

  1. anonim April 1, 20:11

    po si te rrije me ty ajo kur je kaq idiot.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*